Fashion

….

Deszczowo, pochmurno, ale niekoniecznie smutno 🙂

Opublikowany 

Dziś w Warszawie pada deszcz, więc najchętniej nie wychodziłybyśmy z domu, ale, ale, przecież tyle wspaniałych rzeczy może nas ominąć! A co zrobić, żeby to wyjście nie skończyło się przeziębieniem i zepsutą fryzurą?

Po pierwsze: KALOSZE

Dodają uroku, pasują prawie do wszystkiego, a jeśli wybierzemy odpowiedni model to wyszczuplą nasze nogi. Ja zdecydowałam się na czarne kalosze od HEGO`S, ale największy wybór modeli i kolorów oferuje HUNTER, któremu zresztą zawdzięczamy kaloszową modę.

Po drugie: PARASOLKA

Czasami nie zdajemy sobie sprawy jak ładny dodatek do naszej stylizacji może stanowić parasolka. W tym temacie mamy pełne pole do popisu, bo jeśli dobrze poszukamy to znajdziemy parasolki naprawdę w każdym kolorze i za niewielkie pieniądze. A która z nas nie chciałaby paradować po ulicy z takimi ślicznotkami:

Po trzecie: PŁASZCZYK

Jedno z najwspanialszych okryć wierzchnich dla kobiet to trencz. Czarny, granatowy i beżowy doda powagi i elegancji, czerwony przyciągnie każde męskie spojrzenie, szalenie żółty, pomarańczowy lub zielony sprawi, że będziemy wyglądać młodo i świeżo. Wybór należy do Was, bawcie się stylem:)

Gwiazdy mają na to swoje rozwiązania:

Pozdrawiam

A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.